Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 16:02   #3110
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- ja pisalam i pisze teraz z lapka, i jak skoncze pisac i chce pogrubic Wasze nicki to mi ucieka wszystko do gory ( kurde ja nie wiem jak to opisac ;-) ) A z tel jak pisze to mam dokladnie tak samo, jak Ty, napisze jedna literke i znika mi klawiatura.

Wiesz co, ja jestem dluuugo na noigach, tzn wstaje miedzy 4 a 6 zalezy jaki dzien a ide spac ok.23-24, dlatego tez czesciej jestem glodna. Ale zrobie tak, jak mowisz, ustawie w tel przypomnienia co 3h, tylko co jak jestem w pracy ? Tam sie nie je, chyba walna ze smiechu jak mnie zobacza z kanapkami Tak mysle, duzej roznicy chyba nie robi jak czasami zamiast co 3 bede jadla co 4 ( tzn. tylko jeden posilek ) bo przewaznie jestem po 4h w pracy, wracam do domu zjem cos i ide do kolejnej... chyba zakumasz o co mi chodzi

Z biegania w tym tygodniu tez nie wyszlo, ale od nastepnego nie ma zmiluj sie. Mam zamiar tez na wii cwiczyc ( swego czasu jak cwiczylam to widzialam rezultaty ) I chyba nie bede sie wazyc codziennie ( zawsze jak odplalam wii to sie wazylam ) Raz na tydzien powinno wystarczyc, zebym miala mobilizacje, jak bede widziec, ze cos spada...

Ciezko mi wytrzymac bez pieczywa. Tak w ogole ja mysle ze mam wrazliwosc jelita czy cos w ten desen, bo jak zjem cos smazonego, biale pieczywo, przetwory mleczne to mam wzdecia i brzuch jakbym byla conajmniej w 6 miesiacu ciazy.

Gosiula- przepraszam, ze pytam ile minelo juz od smierci Twojego Meza ?? Pytaja dzieci o Niego ??? Jesli za intymne pytania, nie odpowiadaj.

Nie pogrubiam nickow, bo mi wszystko ucieka hehe

Czesto zastanawiam sie co u Parapeta i GosiSzymonek, macie z nimi jakis kontakt ??

Djamelka tez sie nie udziela... Monike widuje, ale nie przekupkach czy jak to tam sie zwie

Na nastepny weekend jade do PL zawiezc dziewczynki, bede miala troche wiecej luzu

W weekend postaram sie wkleic kilka fotek
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując