Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja pierwsza tabletka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-24, 07:14   #21
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Moja pierwsza tabletka

Cytat:
Napisane przez malenstwo89 Pokaż wiadomość
Margitta- dziekuje za odpowiedzi Żaba- nie musisz się tak unosić, nie byłam pewna to chciałam zapytać, i wcale nie traktuję tabletek jak "dropsów", poprostu spotkałam się tu z wypowiedzią, o wzięciu tabletki drugiego dnia cyklu i byłam ciekawa jaki to ma wpływ na ich działanie, w Twojej odpowiedzi wyczułam ironię- chyba zupełnie niepotrzebną- jeśli nie masz ochoty odpowiadać na pytania, które jak przypuszczam uważasz za niedojrzałe czy "głupie"- nie musisz tego robić- przepraszam, jesli się mylę, i dziękuje za dosadną odpowiedź
nie uwazam twojego pytania za glupie czy niedojrzale. ironii tez nie ma. a uniesc to sie rzeczywiscie unioslam, bo coraz czesciej zdaza sie tak, ze dziewczyny zaczynaja przyjmowac tabletki kiedy im sie podoba podczas gdy ulotka stanowi inaczej. chodzilo mi o to ze tabletki to nie sa jakies tam witaminki czy inne cukierki tylko troche powazniejsza sprawa i nie mozna ich przyjmowac jak popadnie tylko wedlug instrukcji obslugi (znaczy sie ulotki). no nie gniewaj sie
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując