Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-11, 13:08   #3093
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Matko kochana, ale jedziecie z tym pisaniem

W imieniu Olivii- dziekujemy

Doridee- doczytalam, ze u Ciebie nowy czlonek rodziny, nie znam sie za bardzo na psiakach, ale czy nie masz wszedzie w mieszkaniu jego wlosow/siersci ??? Musze poczytac o tym rumieniu, bo przyznam, ze wczesniej o czyms takim nie slyszalam

Monka- stara ruro widze, ze tesknilas, hehe. Przed chwilka rozmawialam z TZetem i jednak chyba dziewczynki zawieziemy, bede miala troche spokoju, tylko boje sie, ze bedaza bardzo tesknic...ja zreszta tez

Edytcia- pewnie Cie zaskocze, ale ja w prawdziwych gorach tez nigdy nie bylam W szkalrskiej porebie, jako dziecko, ale to pagorki bardziej niz gory
Tym razem postanowilam, ze robie diete ostatni raz w zyciu hehe dlatego niczego nie wymyslam, nie probuje tylko jem sniadanie, II sniadanie i obiad, miedzy czasie jak jestem glodna jakis jogurt albo owoc, po 16:00 nie jem juz nic.

Magda brawo dla Grzesia, juz masz doroslego chlopa w domu

Ogladalyscie Spartakusa ??? Ostatnio TZet mnie wciagnal i wieczorami jak mam chwilke to z nim ogladam... Epoki nie ogladalam...

Zdjec mam kilka, wkleje ale nie wiem kiedy... musze poprosic TZeta, zeby je zaladowal na kompa.

Ps. Teraz doczytuje Wasze posty

Doridee wiedzialas przed tym nim wzielas psa, ze ma alergie `???

Edytcia ladny plecak i ta cena :O Ja tez juz kupilam, ale tutaj sa strasznie drogie, nie pomyslalam, ze moze byc az taka roznica... My mamy taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg schulranzen.jpg (14,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg schulranzen2.jpg (10,3 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2012-07-11 o 13:16
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując