Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-11, 12:30   #3092
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość

monka ale akcja z tą wodą u was. Tż to pewnie klął jak wrócił, a Ty pewnie się z niego śmiałaś

A ja próbowałam zaczynać, ale trzy razy pobiegłam i wszedzie w okolicy psy mnie gonią, nosz ku... tak jakby nie można było bram zamykać
.
kochane pieski

Właśnie oglądam fotki z dzisiejszej gazety aż w szoku jestem ile wody , jedno auto to tak zalane ze dach widać .

Ty a plecak miał być czarno żółty , co? A tu rozem po oczach daje, ale mi sie podoba i co najważniejsze to ze wygodny i funkcjonalny .


Jesoooo ja serio już nie pamietam kto kiedy ma urodziny napiszcie daty , wiem ze Aluska ma 15 sierpnia ( bo mój miał termin na 15 go ) więc pamietam. I chyba do końca życia będę pamiętać

Śnieżynka sto lat dla Oliwki braciszka byś jej zrobiła a nie DVD wciskala


Edycia ja tez mała impre będę robić , chyba będziemy w Turcji , młody chce kolegów ze szkoły, ale mam nadzieje ze zapomni i coś mu wkrece i nie będzie mi trul.


Magda mój taki sam jak twoja Iza , czub szalony , czytałam coś o magnezie , jego niedoboru , ze dzieci są nadpobudliwe, od dziś mu będę dawać i zobaczę. Te tabletki z pluszza , za tydzień mam lekarza to zagadam. Mój aż tak zazdrosny nie jest, tłumaczę mu ze on jest jabłko a jemal banan i oby dwa owoce uwielbiam tak samo , mimo tego ze są inne.
Dziś sie go pytałam, kogo JA bardziej kocham, to najpierw mówił, ze jemala, mówię NIE, potem on mówił , ze Kartala, mówię NIE. On zglupial hehe to mówię ze tak samo. 50 i 50 , 100 i 100 , 1000 i 1000 tak samo.


Ja jeszcze nie wykapana , ale pocwiczylam, posprzatalam. I wsio.


A Doridee ja pewnie pójdę na to, za tydzień jak młody skończy szkole to będziemy smigac do kina bo ocipieje z nimi w domu
Mój młody lubi wyscigowki , albo przygodowki , nie wiem jakie teraz są gry . Lubi Aluska tańczyć? Albo jakaś przygowodka.

Coś mi sie popieprzylo i dwa razy skopiowalo .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-07-11 o 12:34
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując