Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-11, 10:59   #3089
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee no to nie masz spokoju. Beznadziejnie z ta alergia psa, aż się wierzyć nie chce, ze na tyle rzeczy uczulony. No ale grunt, że macie już ta karmę, mam nadzieję że z nim już będzie ok.
Plecak mamy taki
Plecy i środek ma taki jak ten plecak.

Co brałam pod uwagę? Na pierwszym miejscu to, żeby jej na plecach leżał dobrze, tak że jak będzie biegać to jej nie będzie się zsuwał. I właśnie ten wygrał, bo zupełnie przypadkiem go u nas w sklepie znalazłam i zmierzyłyśmy. Leży idealnie, bo to usztywnienie na plecach jest świetne - sztywne ale bez przesady -i szelki są w kształcie litery s, więc fajnie jej zachodzą na ramiona.
Poza tym miał byc to plecak bez klapy z wierzchu, tylko z zamkiem. Jedna komora główna, bo wiem, że i tak wszystko będzie lądować w jednym miejscu. Fajna jest też ta przednia kieszeń ze śniadaniówką - wbrew pozorom jest dość spora - kajzerka spokojnie wejdzie

I jeszcze jedno - najpierw miałam kupić już prawie na 100% plecak z herlitza, ale gadałam ze znajomą (ona kupiła z tej firmy swojemu synowi rok temu taki plecak na zatrzask) i mówi ze beznadzieja... zatrzask się po 4 miesiącach rozwalił i jak to ona mówi, ze jest "za sztywny"

monka ale akcja z tą wodą u was. Tż to pewnie klął jak wrócił, a Ty pewnie się z niego śmiałaś

magda dla Grzesia.

gosiula fajne takie spotkania po latach, bo można odgrzebywać stare wspomnienia, zazwyczaj z perspektywy czasu pozytywne. Ty masz z jeziorami, tak jak ja z górami. Na Mazurach byłam dwa razy i jeszcze kiedyś pojadę - podoba mi sie tam.

Snieżynka a jaka dieta tym razem? Fajnie masz z tym bieganiem. A ja próbowałam zaczynać, ale trzy razy pobiegłam i wszedzie w okolicy psy mnie gonią, nosz ku... tak jakby nie można było bram zamykać
Sto lat dla Oliwki.
Przypuszczam, że Zosia też byłaby mega zadowolona z takiego DVD, choć chyba bardziej z nowego radia, bo w tym co ma coś się CD/MP3 zacina ostatnio i nie może słuchać płyt.
Chciało Ci się taką imprezę robić - masakra. Byliśmy w tym roku na jednej takiej - koszmar, jak dla mnie oczywiście
My robimy w tą niedzielę urodzinki, ale ostrzegałam, że nie będzie takiego szału jak na tamtej imprezie, tylko będzie normalnie - jak nie będzie padać to będziemy palić ognisko, a dzieciaki mogą gonić po polu.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując