Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 10:39   #3088
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka nie wierzę własnym oczom w końcu sie odezwałaś Ale jesteś usprawiedliwiona, faktycznie zapracowana jesteś bidulko Ja nie pracuje ale czasu mi brakuje..
Najlepszego dla solenizantki Ależ ten czas leci, pokaż fotki

Monka patrzyłam w tesco i nie widziałam, w lidlu też nie Muszę popatrzeć w delikatesach bo tam często widuję różne rarytasy, niestety u nas te kasze nie popularne U was też takie ulewy? Tu w poprzednim tygodniu było potwornie burzowo, w zasadzie codziennie, duużo zniszczeń
Na razie dajemy Lunie gotową karmę, na bazie kaczki z ziemniakami, pewnie że mogę też jej gotować czasem, ale bardziej ciekawi mnie czy dostanę coś większego, twardego do gryzienia żeby ząbki sobie czyściła. Albo dam jej kość golonki i już A ceny za karmę to ok. 200-300zł za worek 10-15kg. Tak że tanio nie jest

Magda dzieki, Ala już chodzi do przedszkola, właśnie fajne w tym rumieniu jest to że poza wysypką nie ma innych objawów. Czasem zdarza sie stan podgorączkowy lub ból głowy, ale poza tym dziecko czuje sie dobrze, wysypka nie boli, nie swędzi, sama schodzi po ok. tygodniu. Po przechorowaniu dziecko sie uodparnia na całe życie. Najgorsze, że zaraziła córki mojej siostry, a dzis pojechały na kolonie... Czują się dobrze, w zasadzie chyba już nie zarażają bo zaraża sie tydzień przed wystąpieniem objawów i 2-3 dni po wystąpieniu objawów. Będą tylko straszyć wysypką

Gosiula to trzymamy kciuki, żeby wszystko było ok. Ta moja endo jest ponoć dobra ale kompletnie nie da sie z nią pogadać, jest wyniosła strasznie. Mam namiary na inną ale przyjmuje tylko prywatnie a póki co chcę wszystkie badania porobić sobie na nfz bo tak to wizyta 100zł i każde badanie też ok. 100zł, szkoda mi kasy skoro składki płacę a w zasadzie nie korzystam bo wszędzie prywatnie chodzimy.
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-07-11 o 10:42
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując