Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-10, 15:04   #3083
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia a gdzie ty byłaś jak cię nie było hehe

Doridee dzięki za rady to wezmę ten z 3 linka tylko czarny kolor wyczaje
Robiłam to z tego przepisu i mi nie smakowalo , gryzly mi sie smaki , na sile jadłem i wyjadlam wybrane warzywa i resztę wywalilam.
Ale Czad z ta alergia a jak z tymi pokarmami łatwo dostępne? Drogie? Jajka dobre są nie Marudz haha a tak serio to szkoda psiny , bo jadłospis ubogi w smaki .
Będziesz jej dawać tylko pokarm gotowy kupny czy sama coś będziesz gotować np ziemniaczki z sosikiem i indyczkiem - mniam hehe

Sniezynka miała coś skrobnac ale chyba tz ja skrobie i jej za dobrze żeby wpaść bardzo bardzo zajęta jest

U nas za tydzień zakończenie roku , czwartek . Raatujjj sie kto może dwa czubki w domu , już sobie nie pospie , musimy coś wykabinowac bo mi dom rozniosa .

Doridee poszukaj w Tesco te produkty, może bedą. Ja wczoraj jadłam szpinak z kasza bulgral, tez mi mega smakuje. Robi sie podobnie jak por.


Doridee mój młody to chyba miał w tamtym roku, coś często rok temu jakieś świństwa łapał w tym odpukac , ale jest okey.
Mały mi coś kataru dostał, pewnie przez ta pogodę bo ciagle pada , zimno, czasem ogrzewanie zapodaje bo zimnica. Albo w sobotę sie załatwił jak sie zsikal w aucie, drogi zalane, tz z nimi jechał do miasta i daleko nie dojechał hehe 3 h spędzili na czekaniu na lawete.
Woda drogami płynęła ten wjechał i już nie wyjechał, koleś go wyciągał innym autem. Mały osikany, szmat na przebranie nie miał.
A jak twoje samopoczucie?

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-07-10 o 15:14
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując