Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta i ćwiczenia dla leniucha
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-08, 20:55   #3
normalnienienormalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 444
GG do normalnienienormalna
Dot.: Dieta i ćwiczenia dla leniucha

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
Ja podczas ćwiczeń włączam w domu zazwyczaj jakiś film na kompie i mi czas leci. Najczęściej to robiłam zestawy ćwiczeniowe, Cindy Crawford, Tamilee Webb i też szybko czas leciał.

co do sportu to wybierz coś co będzie ci sprawiać frajdę a nie coś co cię nudzi. Ja osobiście biegać nie lubię i raz czy dwa próbowałam się do tego zmusić ale odpuściłam, za to lubię jeździć na rowerze i ćwiczyć w domu więc to robię. Spróbuj ćwiczyć na wszystkim co masz i zobaczysz co ci bedzie najlepiej odpowiadać albo zmieniaj co jakiś czas. Na hantlach to można oblecieć dużo ćwiczeń na całe ciało. Możesz popatrzeć tutaj, w ćwiczeniach na poszczególne partie znajdziesz też ćwiczenia z hantlami.
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

W temacie diety to jeszcze pytanie co rozumiesz przez zdrowe odżywianie się, bo niektórym się wydaje że jak zjedzą dziennie więcej sałaty czy innego zielska to już jest zdrowe odżywianie się. Spróbuj na początek jeść mniej więcej o stałych porach 5 posiłków dziennie i ograniczyć słodycze, fast foody, słodkie napoje. Słodyczy nie jedz ich na noc. Ograniczaj węglowodany w miarę upływu dnia, czyli rano najwięcej a na kolację najlepiej wcale węglowodanów.

Też lubię jeździć na rowerze, może właśnie to będzie najlepsze dla mnie .Dieta - miałam na myśli 5-6 posiłków dziennie składających się z białka (jajka, kurczak, tuńczyk..), węglowodanów (kasza, chleb ciemny, ryż brązowy, płatki owsiane..), tłuszczy (orzechy, oliwa z oliwek, pestki dyni) i oczywiście troche warzyw. Na kolacje samo białko i warzywa, po treningu białko i węglowodany, przed tak samo chyba + troche warzyw. Ograniczanie słodyczy, picie dużo wody, więcej gotowania zamiast smażenia itp. Fast foody, słone przekąski, słodycze raz na jakiś czas w niedużych ilościach, albo jak już nie będe mogła wytrzymać to zjem pare kostek czekolady, czy pare czipsów.. bo bardzo lubię słodycze/czipsy i z tego najtrudniej mi będzie zrezygnować, więc od czasu do czasu coś tam skubnę Dzięki za odpowiedz i rady
normalnienienormalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując