Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-03, 21:09   #3079
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doride u nas w szkole panie sa bardzo dziwne, szkola nowa, swietnie wyposarzona a nauczyciele to jakby ze sredniowiecza. Wymagaja od dzieci aby zachowywaly sie jak dosrolsli - tak to ja odbieram.
Oskar jak to Oskar lobuzuje jak zawsze ale i nie ma problemu z nauka, speling zalicza rewelacyjnie, matme tez a i czyta ladnie.

Monka na Litwe jedziemy bo znajomi byli i mowia ze jest fajnie, chcemy sprawdzic tak pracuje caly czas w tym samym miejscu - http://www.cathkidston.co.uk/
Ale Wam fajnie z ta Turcja

Edytcia a no moje male marzenie to pojechac w nasze polskie gory narazie ciesze oko Twoimi fotkami Ale szok z tym cenami w pl wyprawka do szkoly to majatek. Kiedys mowili ze wychowanie dziecka w pl do 18 roku zycia rowna sie kosztom nowego mercedesa A klasy ciekawe czy dalej tak mowia?

AAA wspominalyscie quione ja ja kupuje w tesco lubie ja za jej wartosci odzywcze, i wydaje mi sie ze ja juz o niej tu pisalam kiedys. Pamietam, ze byla w diecie Oskara, ktora nam zalecil homeopata.
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując