Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-03, 20:28   #3077
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Dori tak, basen odkryty. Odnowiony 2 lata temu, czysto i fajnie zagospodarowany. Psina słodka.
Ja kiedyś robiłam te ft3 i ft 4 i miałam ok.

zancia co Ty do mnie mówisz, że nigdy w górach nie byłaś? Szok normalnie - wiem, że brzmi to głupio, ale szok
Pewnie, że musicie się wybrać. To jest mega-przeżycie, zwłaszcza dla dzieciaków. Jak mówię Zosi, że bardzo dużo dorosłych by tutaj nie wyszło, bo by nie dało rady, a ona wyszła. No i te widoki...
Mamy w planach teraz dwa miejsca (Trzy Korony i Dolinę 5 Stawów), ale już chyba pisałam o tym.
Muszę właśnie w związku z tym znaleźć dla Zosi jakiś "górski" plecak, bo się domaga, bo się jej przypinki nie mieszczą na tym malutkim co ma A poza tym to będzie miała w rezerwie do szkoły na wycieczki jakieś czy basen.
No właśnie kompletuję powoli zestaw szkolny. Szał normalnie, bo wybór jest ogromny.

A swoją drogą, to niezłe te panie u was zancia w szkole. Kurde tego się boję, że u nas też będzie niefajna pani

monk to brawo dla Kartala, że zajarzyl. Mądry chłopak, to co ma nie zajarzyć. Tata ma biznes, to przecież musi dobrze umieć liczyć

U nas dziś od 18tej burza. Jak jedna się kończy to z drugiej strony następna. Odlot normalnie, ale dobrze, bo się zrobiło trochę chłodniej.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując