Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-28, 20:22   #3060
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia aaaa no gol mi to obojetne w sumie, ktorzy wejda
3D nom

Kupilam liczydlo, siedzi i liczy. Spasowalam chyba za duzo od niego wymagam, no bo skad ma to biedne dziecko wiedziec w koncu dopiero sie uczy. Zaczelam od pojedynczych cyfr niech utrwala. Potem przejde do 2 cyfrowych itd . Musze przejsc sie do nauczycielki , co szczerze ten ich system jest calkiem inny i ja sie gubie .
Dalej ejst roztrzepany, siedzi liczy i wydziwia ZWARIUJE Z NIM serio .
Zancia by sie przydala i napisala by co i jak u niej .
Dokupilam dzis ksiazeczke z tabliczka mnozenia od 1 do 12 chyba, mozna scierac - super. Poczekam az zalapie calkiem dodawania i odejmowanie.


Kupilam dzis nowa pralke , kosztowala 470 f ale byla przeceniona o 200f , firma hoover ( jakos tak) 1400 obrotow, klasa A, wielkosc 8kg - chyba dobra co? TYlko miala byc szara a jest biala, ale mam biale meble to kij moze jakos to edzie wygladac .
Stara pralka nam padla ( beben) i dali nam na nowa. Ta tez ubezpieczylismy , jak nam padnie to bedzie nowka. Za reszte kupilam nowego iPada . Taki byl plan , zeby kupic tansza i za reszte dokupic iPada i dolozyc troche. Teraz mi tz nie bedzie kasowal stron , bo mnie trafialo .

Pralam dzis rano , wrocilam z zakupow woda w pralce, wlaczylam 2 razy i dalej mi blad wyskakiwal, wykrecilam tam na dole ten filter- ja cie pierdziele cala woda z bebna mi wyplynela , pol godziny ja scieralam . W sobote pralka bedzie nowa , moze jutro jeszcze puszcze jedno pranie i poczekam juz na nowa.

Jeden spi , drugi swiruje z liczydlem ale juz go klade bo mam dosc


Edycia hehehe i goool, ale jaki kozak z niego, klata wypieta hehehe masakra

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-06-28 o 20:24
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując