Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 09:17   #3058
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia widoki byly zieziemnskie , az mi sie goraco zrobilo , swietne. Biegaj i nie marudz Ja zaraz pojde ale jest tez ryzyko ze sie obroce nakryje i zasne hehe

Doridee maly w szkole nie siedzi caly czas, maja czas na zabawe, po szkole zje i wyjazd z domu , takze ruchu to on ma . Dzis jade liczydlo kupic.
Jakimi metodami ucza matmy w szkole ?
Ja tak piszesz to chyba nie mam co sie martwic , cos tam liczy, ale wieksze wiadomo ze juz nie i wlasnie jest troche problem jak ma odjac 25-7 . Powiem ci ze zalapal te slupkowe odejmowanie , sam rozpisuje, ale problem pojawia sie, jak jest mniejsza od ktorej trzeba odjac wieksza.Wiecej mu nie rozpisuje zeby mu nie namieszac.
Kupie liczydlo i nie popuszcze, boje sie tylko zeby brakow nie mial , ktore beda sie ciagnac . Codziennie z nim cos pisze ( kupuje ksiazki i tam sa cwiczenia) , na mnozenie tez jest i powoli robimy , ale tabliczne mnozenia trzeba wykuc i tak , jedynie to dziecko musi zakumac ze to nie dodawanie a powiekszanie.

Przepisy jak cos to dam w wolnej chwili na bulgral i quinoa, o wlasnie kupuje w sklepie ze zdrowa zywnoscia . Jak cos swojego wyprobujesz z quinoa to tez daj

Nic ide biegac ide biegac ide biegac nie ide spac bo ide biegac

Doridee ale poraszka z psina , szok a moze to stres i jeszcze tysiak poszedl, duzo . Wczesniej nie bylo objawow alergi? przeciez to widac , jak dlugo pies byl w schronisku? Moj pies tez sie drapal , tez czyms smarowalam itd ale to dawno bylo, oby wyniki byly dobre.


Nie pamietam wszystkiego

Doridee nie robilam nigdy tych testow, a z krwi cos moze wyjsc? jakby bylo nie tak? bo ja krew oddaje hehe , ale pewnie nie.
Teraz czekam na telefon na dalsze badania , plecy dalej mnie bola, fizjo nie dala rady. Zobaczymy cos specjalista doradzi, albo zastrzyki, albo operacja, aaa i jeszcze czekam na spotkanie z iglami, moze one pomoga.

Sypie sie jak nic sie sypie hehehe nie te lata, mlodosc przeminela hehe

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-06-28 o 09:20
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując