Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 19:37   #3050
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda szalejesz z tymi zaprawami - szok normalnie, ale wiem, że takie domowe to najlepsze

monka to chbya fajnie się tak oderwać od bajtlów, nie? A co w PL załatwiałaś? JAk można wiedzieć
Mówisz o Zosi, że schudła? No można powiedzieć że nie ale urosła, więc się zmieniły proporcje. Ma teraz 122 cm wzrostu i waży ok. 30 kg Ile wasze ważą??

Dori no dokładnie po obcych dzieciach widać jakie to już duże. Zosia też ma ostatnio ulubione kolory czerń i żółty, choć jak to ona mówi "lubię prawie wszystkie, ale najbardzie czarny i żółty, ale nie lubię brązowego, bo to jest kupkowy kolor" A te kolory to za sprawą Monster High i Camp Rock.
A ta lekarka to niech trzyma się pediatrii a nie komentowania dzieciecych tatuaży


Cytat:
Napisane przez gosiula
" mamo w gówno wpadłam"
Dobre No taka jest wieś. Moi tesciowie mają i konia i krowę, i świnkę, i jakieś kury, kaczki, więc pełna agroturystyka. Można zwierzaki oglądać.


Biorę w piątek wolne, bo idę z Zosią na zakończenie roku szkolnego. Atrakcja jak nie wiem co, ale będzie git. Fajnie bo w niedzielę ma być skwar, więc mam nadzieję na basen jechać. Mamy niedaleko taki otwarty to można też coś się opalić. A ze szkoły Zosia dostała bilet na wakacje do naszego krytego basenu na 1 godzin, więc też się go wykorzysta.
Widziałam wczoraj w księgarni nasze książki do pierwszej klasy - 200 zł. Szał, a do tego reszta menażerii... I będzie z 500 jak nic.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując