Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-26, 23:05   #3049
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula jak bylam nastolatka to tez wsi nie lubialam a teraz mi sie odmienilo, jeszcze jak sa fajni ludzie to jzu git. Twoja mama nie ma w planach odwiedzic was?


Doridee te objawy to takie ze nawet ja bym sie podczepila .
Duzo bialka ale zero nabialu czyli musisz go brac z miesa ryb roslin straczkowych , kasz ? Poczytaj o quinoa to sa zdrowe wegle , ma dosc duzo bialka zero glutenu. Tak mi posmakowalo ze co chwile robie , narazie z przepisu z opakowania a na necie widzialam wiecej. Sproboj tez kasze bulgur , tez czesto robimy z porem .
Jak chcesz to ci podam przepisy - proste .
A co z bielkiem w postaci koktajlu ? Mozesz? Choc jak nie cwiczysz to nie ma co sie faszerowac, niektore mozna na wodzie robic.

Poszalalam troche w pl , lajcikowo , spotkalam znajomyc , poplotkowalam , podrinkowalam hehe Moj brat jest w UK i raczej tu zostanie hehe

Magda hehe choc bym nie wiem ile ksiazek przeczytasz to nie przyspieszy to korzystania z WC , maly zalapie w swoim czasie. Ja mojego w pierwszy dzien wysadzilam pare razy i odrazu zalapal SZOK SZOK SZOK. Nocnik stal w pokoju a on odrazu sikal na niego SZOK SZOK SZOK Nie latalam nie wysadzalam. No SZOK . Trafilam chyba w dobry moment .


Moj mlody dostal zadania domowe 4 strony a tam same rownania z odejmowaniem. Zwariowac mozna . Dla niego niektore sa abstrakcja , ucze go wg naszych starych zasac , pionowe odejmowanie , nie ogarniam w jaki inny sposob mam go tego nauczyc . Zalapal ladnie , ale czy dobrze robie . Brrrr szkola a to dopiero poczatek

Zaczelam dzis od nowa cwiczenia od Sniezynki brrrr lalo sie ze mnie tak ze oczy zamykalam bo mnie pot po oczasz szczypal. Ide sie wykapie ufff pierwszy dzien zaliczony. Pisalam ze pare kg mi doszlo po PL - noramlnie fajnie

Edycia schudla nasza pipolinka widzialam na fotkach , kiedys miala wieksze kopytko Dobrze prawie? Zazdroszcze im tych wypadow w gory


Doridee bardzo dobre masz podejscie z tymi cwiczeniami , ja tez z deka lekko krzywa bylam za malolata hehehe chodzilam na te cwiczenia.Pilnuj pilnuj. Siostra nie za bardzo sie popisala - powiem ci, zeby tak olac sprawe. Moj mial obowiazkowe badanie w tamtym roku chyba, jakby nie mial to matka wariatka by go wyslala hehe jak to bylo z uszami.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-06-26 o 23:08
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując