Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-26, 11:54   #3047
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula nie znam Frąckowiaka, opinie ma dobre, więc pewnie zdiagnozuje Cię prawidłowo. Daj znać.

Pytacie o wakacje, my planów nie mamy Jeżeli już to jakiś spontan, Ala w lipcu chodzi do przedszkola. Od 16-tego lipca przez dwa tygodnie umówiłam ją na ćwiczenia rehabilitacyjne bo troszke pokrzywiona jest, pozostałość wzmożonego napiecia i asymetrii w niemowlęctwie. Nic poważnego, ale warto pocwiczyć. Mamy masaże wodne i ćwiczenia z rehabilitantem. 1.08 mam wizytę jeszcze z nią u ortopedy, zobaczymy jak z nogami. Pilnuję tych spraw bo widzę jak można zaniedbać wady postawy, mojej siostry dwie córki dramatycznie wykrzywiają stopy, starsza to w pewnym momencie prawie chodziła na wewnętrznych kostkach, ale siostra "nie ma czasu" na rehabilitację... Szkoda bo wkrótce wygląd będzie dla nich priorytetem a im później tym mniejsze szanse na korekcję... Przy okazji badań profilaktycznych, których jestem zwolenniczką. Starsza siostrzenica chodzi teraz do 4 klasy, od zawsze ma problemy w szkole, dawno mówiłam siostrze zeby poszła z nią do okulisty, jest zasada, że jak dziecko idzie do szkoły to koniecznie trzeba zrobić badanie refrakcji. Nie zrobiła. W zeszłym tygodniu były u niej w pracy jakiś bezpłatne badania to poszła sama i dziewczyny umówiła, no i co? Jest wada -1,5. To sporo. Ale okulary już zrobione i świat wygląda zupełnie inaczej
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując