Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-26, 09:52   #3045
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No to jestem

Gosiula co to za lekarz, pisz nam szybko. No i pisz w ogóle więcej. Co u Ciebie, poukładałaś już sprawy sercowe? Dobrze jest?

Magda trzymam kciuki za pieluchę przypomnij ile lat ma Grześ? A jak Twoja dieta? Udało się pozbyć paru kg?

Edycia wrzuć fotki też na wizaż bo nie mam konta na FB i nie chcę zakładać, a chętnie obejrzę zdjątka Ala też zadaje pytania tego kalibru, jakoś staram sie wybrnąć a jak mi sie nie udaje to szukamy odpowiedzi razem, głównie w necie Rosną nasze panny, co? Już nawet nie o wyglad chodzi ale np. te wytyczne odnośnie plecaka Ali ulubiony kolor to czarny i żółty, z przewagą żółtego ale większość jej rysunków jest robiona czarna kredką. Wygląda to jakby jakieś problemy miała, ale chyba nie... Po prostu podoba sie jej czarny kolor. Ostatnio na dzień dziecka dostała między innymi tatuaże, takie hardcorowe, smoki, węże, pająki, czachy i inne potwory i normalnie cała sie powyklejała, ręce, nogi, brzuch, dekolt. Ludzie na ulicy sie gapili i żartowali "jaki ojciec taka córka" Tylko jedna lekarka mnie wkurzyła bo oczywiście komentarz tego typu "a co ty masz tyle tatuaży, ja to bym wolała żebyś ich nie miała bo mi sie to nie podoba", normalnie miałam ochotę jej nawtykać co ja to obchodzi ale zamknęłam sie bo chciałam skierowanie na ćwiczenia a wiadomo jak by sie ta wymiana zdań skończyła :

Natomiast z pracą u mnie jest o tyle problem bo szukam w biurze/administracji a nie mam doświadczenia zawodowego ani wykształcenia w tym kierunku i tak sie bujam. Mi to chodzi głównie o godziny pracy, żeby najpóźniej kończyć o 17-tej. No lekko nie jest

Monka no to dzielnych masz chłopaków, naprawdę Jak było w PL? Poimprezować trochę ze starymi kumplami? A Twój brat jest w UK czy PL?
Co co choroby to jest to choroba autoimmunologiczna, ponoć nieuleczalna, cały czas trzeba kontrolować hormony tarczycy, przeciwciała i w ogóle samą tarczycę. Okazuje sie że z mojego otoczenia wiele dziewczyn choruje, naliczyłam 5, a moze sie okazać że wiele też tego nie wie. Objawy nie są jakieś typowe a wynikają z niedoczynności (dużo rzadziej z nadczynności) tarczycy, które to prawie zawsze towarzyszą Hashimoto: senność, osłabienie, ciągłe zmęczenie, brak koncentracji, stany depresyjne, tycie, wypadanie włosów, sucha skóra - to chyba takie najczęstsze objawy.
Czytam teraz fajny wątek o diecie i suplementacji przy Hashimoto i niedoczynności i najważniejsze zasady diety to: duuużo białka, zdrowych tłuszczy z duza zawartościa Omega3, ograniczenie węglowodanów, najlepiej do południa i wybierać te zdrowsze, zero nabiału, zero glutenu, zero soji i warzyw krzyżowych, trzeba uważać na jod.
Bardzo ważna suplementacja: Omega 3 w dużych dawkach, selen, witaminy C, E, B complex, D3, i dużo zielonej herbaty.
Zaczęłąm sie stosować do wytycznych diety, tak w 80% i w tydzień zeszło mi 2kg. Na dniach zakupię suplementy. Odkąd biorę leki czuję sie troche lepiej, chociaż nadal zmulona jestem ale być moze to wina tej masakry za oknem. Idealnie sie czułąm tylko dwa dni, ale było to niesamowite, jakby ktoś mi głowę rozjaśnił, zero zamulenia, czystość myślenia, zero senności, szkoda ze tak krótko to trwało...

Gosiula pisze taki eleborat, że zdążyłaś odpowiedzieć.. Trzymam kciuki za pozytywne wyniki u gina, aby nie było to nic groźnego, do kogo chodzisz?
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-06-26 o 09:54
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując