Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-22, 20:18   #3039
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

U nas też ok.

Zosia jednocześnie odlicza dni do końca roku szkolnego, cieszy się na wakacje i nie może doczekać pójścia do szkoły.
Doszła teraz do takiego etapu, że już nie pyta dlaczego cośtam? ale jak już jej odpowiem to dopytuje się dalej, w taki sposób, że nie potrafię jej odpowiedzieć. A pytania w stylu z czego się robi plastik i co dzieje się z butelką plastikową po wypiciu wody - druga część ok, ale jak jej wytłumaczyćz czego to jest... włączam jej "jak to jest zrobione?" i ogląda.
/
Rozglądam się za plecakiem, mam wytyczne, że nie może być różowy, nie może być z barbie i nie może być z księżniczkami. Ma być dziewczyński, ale dorosły SUPER.

Wakacji nie planujemy. Jak będą to będzie spontan z namiotem. Jak będą upały to nad jeziorko mamy ok. 20 minut samochodem albo na basen i też będzie ok.

Ostatnio to w ogóle brakuje mi godzin, na czym cierpi nasz dom, bo generalnie tylko przed niedzielą zgarniam wszystko w miarę, a od poniedziałku wszystko wraca do normy. A może to ja jestem taka nieporadna

gosiula właśnie co to za lekarz? Jak tam sprawy sercowe?

Magda super że macie jakieś zaplanowane wakacje. Iza po staremu - to znaczy ok?

Doridee jak tam poszukiwania pracy? Udało się z tym endo? No i czy wakacje planujecie

monka do Turcji lecicie te wakacje?

Snieżynka jak tam u Ciebie. Odchudzasz się? Wakacje gdzie?


Oglądacie euro?

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2012-06-22 o 20:23
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując