Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-15, 11:46   #3029
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej, widzę że słabo z pisaniem u was jak i u mnie... Praca mi się odwleka, mało konkretny człowiek u którego miałam pracować, chyba nic z tego nie będzie Czasem żałuję że się poddałam i zrezygnowałam z tamtej pracy, warunki miałam wymarzone, ale co z tego jak atmosfera nie do przejścia Za słaba psychicznie jestem..

No nic, coś w końcu znajdę..

Zapisałam Alę do logopedy i chodzimy co 2 tyg. Na razie jesteśmy na etapie diagnozy, myślę ze jutro dostaniemy pierwsze ćwiczenia.
Jeżeli chodzi o mnie to łykam żelazo i czuję sie trochę lepiej, jak skończę to pewnie zrobię badania. Do endokrynologa idę 25 maja, zobaczymy co powie.
Mam też skierowania dla Ali do poradni ortopedycznej i rehabilitacyjnej, zaraz chyba podzwonię żeby się umówić bo ciągle zapominam. Jedna z lekarek stwierdziła że ma nierówne wcięcie w talii i poleciła to sprawdzić.

A co u was?

Monka jak tam Twoje ćwiczenia? Walczysz? Są efekty? Jak chłopcy? Kiedy będziesz w PL?

Śniezynka ale niesłowna jesteś Miałaś sie odezwać jak goście pojadą i co? Pisz jak tam insanity Skończyłaś już?

Gosiula baw sie dobrze na koncercie! Pogodziłaś się ze swoim TŻ? Wróciło wszystko do normy?

Edycia daj znać jak odwiedzicie tego alergologa. Ciekawa jestem co Wam powie. Zapalenie oskrzeli - nie zazdroszczę, długo brała antybiotyk?

A ja w niedzielę mam komunie u siostrzenicy - strasznie nie lubię tej uroczystości - dla mnie jedna wielka bzdura, większość dzieci nie rozumie kompletnie co klepie i po co to wszystko - choć jeden cel rozumie (w większości "najważniejszy" - prezenty). No nic trzeba będzie w tej szopce wziąć udział.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując