Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zdradzone
Wątek: zdradzone
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-04, 13:59   #99
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: zdradzone

Rena nie chcę być niegrzeczna, ale to, co napisałaś jest śmieszne.
Osoba, która zdradza robi to świadomie i z premedytacją. Nie od dziś wiadomo, że wyrzuty sumienia to bolesne konsekwencje wyborów... często niewłaściwych.
Zdradzony człowiek cierpi z powodu wyboru ukochanej osoby, osoby, która miała być podporą w trudnych chwilach, ta która miała chronić przed złem.
Nie rób z osób zdradzających męczenników

Tak, w związku może brakować dużo, ale czy naprawdę łatwiej zdradzić, niż porozmawiać, albo odejść? Łatwiej skrzywdzić?

Nigdy nie zostałam zdradzona i nigdy nie zdradziłam... choć okazji nigdy nie brakowało.

Miałam przyjaciółkę, bardzo bliską przyjaciółkę, która zdradziła swojego chłopaka, wiem, że w jej związku dużo brakowało... próbowałam ją tłumaczyć, nie potępiałam, ale ciągle we mnie tkwiło to, że ta osoba jest zdolna do zdrady, że w trudnej sytuacji może i mnie zdradzić, że nie będę mogła na nią liczyć, kiedy przyjdą trudne czasy. Po tym zdarzeniu nasze ścieżki się rozeszły, bo już nie potrafiłam jej zaufać, choć to nie mnie zdradziła. Wspierałam ją w trudnych momentach jej życia, ale nie potrafiłam już wesprzeć się na niej. Ona to czuła. To były konsekwencje jej wyborów.

amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując