Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 21:30   #3020
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka spóźnione życzenia urodzinowe dla Jemala, kiedy dokładnie ma urodzinki? Ucałuj go od ciotek klotek Masz tam znajomych jakichś Polaków? Ja też lubię takie spotkania, kiedyś częściej sie spotykaliśmy, ale sezon sie zacznie to znowu będziemy imprezować, grillować itp. Rzadko wychodzę do knajp z racji, że nie mamy z kim Ali zostawić, więc wychodzimy osobno, ale umawiam sie czasem z kumpelkami, najczęściej z tymi od optyka.
Z tymi kolanami to nic nie pomaga Próbowałam już mnóstwo kremów, takze z mocznikiem, peelingów itp. Może leczenie pomoże Jak patrzę na fotki sprzed ciaży to mam normalne kolana, pewnie to łażenie na czworakach też sie przyczyniło, ale teraz nie łażę a dalej wyglądają niefajnie
Kiedy będziesz w PL? W maju? Kurcze, nie pamietam.. Ponoć na majówkę ma być piękna pogoda, wysokie temperatury, grubo ponad 20st.
Kupiłam przez net zestaw do krykieta (polecam jak ktoś nie zna - fajna zabawa), i badmintona (moja gra z dzieciństwa). Ciekawe tylko czy nie pogonią nas z trawników pod blokiem, hehe.

Śniezynka no i gdzie jesteś babo

Magda jak tam Iza?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując