Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-22, 20:31   #3019
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
kurcze Iza mi dziś gorączkowała - byłam u lekarza - gardło lekko czerwone osłuchowo czysta - stwierdizł, ze to wirusowe - mam obserwowac i leki - no cóż dwa tygodnie spokojne to zbyt długo
Madzia to co pracetamol tylko? i picie ta? oby na malegonie przeszlo, swoje gowniarze musza przejsc, moje na szczescie zdrowe i my tez, bo serio ten rok dla nas jakis pechowy byl jak nie urok to sraczka zwsze cos.

U nAS juz po imprezie , parki byly z pol rocznymibobsami to musieli zwijac sie szybciej . No nic swoje odchowaja i bedziemy dluzej imprezowac ja dalej imprezuje , zgielo mnie z 2h temu ale juz mie fajnie i sobie drinkuje, solnizant spi, zaraz mlodego wysle spac i wsio,

Kurde nie wiem jak wam alemi brakuje takich spotkan czesciej, poczekam az gnomy maly porosna i bedziemy czesciej robic imprezki . Na wyjscie sie umawilam jak mama wpadnie , bobsy juz maja swoje to jest inaczej jak z niemowlakiek,a mamai tak jak cos to na wakacje dopiero wpanie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując