Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-21, 22:30   #3017
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee kij z babciami Powiedz Alusce ze jeszczenie jedno przedstawienie przed wami Teraz poprostu upewniaj sie dzien przed , tak dla pewnosci
O kolanach nigdy nie slyszalam mozesz to czyms smarowac? jakies peelingi? na kolana moze z kawy miodu czy zel itp.

Jutro malemu robie urodzinki , narobilam sie jak glupia, caly dzien w kuchni a sumie duzo nie przygotowywalam, ale jeszcze obiad itd i zlecialo.
Zlozylam lepkom namiot w salonie i mam pol salonu zablokowanego jutro musze go zlozyc, albo do ogrodu dac na czas jak goscie przyjada .Cieszyli sie jak wariaci .
Jeszcze przydalo by mi sie dzis pocwiczyc ale mi sie niechce i chyba juz tak zostanie .
Plecy i nogi mnie zaczynaja znowu bolec ,dobrze ze mam w maju wizyte to jej powiem, bo jak bylam tydzien temu jakos to mnie nic nie bolalo.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

jednak cwiczylam , jutro z rana trening i potem dzien przerwy ufff . Jaka ja optluszczona sadlo mi lata taka galareta kiedy to zejdzie .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując