Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-20, 08:43   #3009
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej Laski!
U mnie ostatnio nastroje do dupy, chyba to ta pogoda i siedzenie w domu. Mam nadzieję, ze jeszcze tylko tydzień.
Robiłam ostatnio badani krwi i TSH bo lekarzom nie podoba sie moja tarczyca i co.. anemia i niedoczynność tarczycy :/ Generalnie to by wiele tłumaczyło. Zarówno moje nastroje jak i dodatkowe kilogramy, no i nieszczęsne ciemne kolana (walczę z tym od kilku lat i myślałam ze jest od tego że bawiłam sie z Alą łażąc na kolanach). Umówiłam sie do endokrynologa i zobaczymy co dalej. Ma któraś niedoczynność? Leczenie daje dużą poprawę?
Dostałam receptę na żelazo, ale poczytałam że te tabletki dają wiele efektów ubocznych, stwierdziłam ze spróbuję najpierw diety. Jak nic sypię sie
No nic, wyżaliłam się..

Jeżeli chodzi o ten podkład PR Skin Balance to kurcze cieżko dostępny jest. Szczególnie jasne kolory. Ja mam starszą wersje tego podkładu, kolor najjaśniejszy dużo za ciemny dla mnie, mieszam go z jasnymi. Najnowsza wersja tego podkładu jest w szklanej buteleczce i są nowe kolory. Najlepszy dla mnie to nr 21. Ostatnio poprosiłam babeczke w perfumerii żeby zadzwoniła do mnie jak przyjdą te podkłady i mi odłożyła. Dzis idę odebrać, wzięłam od razu siostrze. Kosztują 23zł, może kupić od razu którejś jak jeszcze będą?

Ali grupa ma dziś występ na konkursie teatralnym, oczywiście idę oglądać Ala jest motylkiem.

Magda super dzieciaczki

Monka buty pojechane na maksa, super choć nie mój styl, nie miałabym do czego ich nosić, ale popatrzeć miło. Na pewno zwracają uwagę, są popularne w UK? Jak sie w nich chodzi?? Nie masz problemu?

Edycia mam to samo z retinem, też na razie odstawiłam. Też mnie nie piecze jak nim smaruję, ale piecze jak używam innych kremów Też myślę, ze Zosia poradzi sobie bez problemów
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-04-20 o 08:45
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując