Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-18, 13:44   #3007
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Jestem w końcu i ja.

Choróbska, święta i praca mnie zawaliły totalnie. A zapowiada się kolejny mega początek miesiąca...

Święta były mega. Jedzenia tyle, że szok i na moje nieszczęście - same pyszności Trzeba było jeść całą niedzielę

W końcu dobrałam się do retinu, no i mnie - podobnie jak Doridee - nie piekła skóra przy nakładaniu. Ale z kolei, gdy rano myłam twarz żelem to mnie piekło niemiłosiernie - to znaczy piekło jak użyłam żelu z witaminą C, a jak używałam taki kremowy jakiś nawilżający to nie szczypało. Póki co przestałam, bo łuszczyłam się bardzo, peelingowałam się, daję odpocząć na chwilę i znów zrobię serię.


monka chętnie przygarnęłabym te buty, które kupiłaś Baardzo mi się podobają A jakbym miała wybierać z tych drugich to brałabym czarne albo te gładkie albo wężowe.

magda co tam masz w pracy teraz, że aż taki nawał? Iza identyczna jak była, tyle tylko, że wyrosła, pannica z niej. Grzesia bym nie poznała.
Mówisz że fajne te kremy, też czegoś szukam, nawilżającego i trochę liftingującego... Więc jak macie jakieś typy jeszcze to piszcie.

U nas dziś rano leciał śnieg, a dla odmiany, za tydzień ponoć ma być ok. 30 st. Szok normalnie co się to dzieje.

Zapisałyśmy się do pierwszej klasy - wy zapisujecie, bo nie pamiętam? Zosia tylko chodzi i mówi, że nie może się doczekać już.
No w koncu ksiezna sie zjawila
To zdrowi juz jestescie?
Butki mi dzis przyszly , moj maly sie darl MINE MINE . Musialam schowac. Wygodne . Zobaczymy jak sie na zewnatrz bedzie w nich chodzic. Przedwczoraj doda miala buty tez Jeffreya te http://www.solestruck.com/jeffrey-ca...ver/index.html , swietnie wygladaly na nogach, lepiej niz na fotkach,czekawe czy sa wygodne . Musze poczytac recenzje .
Twoja Zosia na bank sobie da rade w szkole, ona bardzo madra jest , jeszcze jak sie doczekac nie moze to super.
Serio z ta temperatura? jak 30 bedzie to padne , u nas chlodno, ciekawe jak w maju bedzie jak przylece

Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
Monka ja lubię jak piszesz

Iza faktycznie ją wyciągneło, choc do chudzielców nie należy , Grzes no zmienił się z dzidzi zrobił sie chłopak z charakterem, Izie tez nic nie brakuje

Edycia w pracy mam nawał roboty - postępowania administracyjne bardzo czasochłonne i kontrole, dorzucają nam cały czas coś nowego a pracowników nie ma

Iza idzie do zerówki - nie mam siły na pierwszą klasę i pierwszy rok młodego w przedszkolu - obawiam sie, ze z nim będzie jazda - to nie Iza, on to taki mami synek od urodzenia
No no w koncu ja tu produkuje post za postem to jest przynajmniej co poczytac .
Wlasnie po Izie wydac jakby taki chudzielec byl kiedys miala wiecej cialka, ile ona wazy?
Twoj maly idzie juz do przedszkola? ile on ma 3 lata tak? on z grudnia jakos? 2009? pol roku chyba starszy od mojego? juz sama nie wiem Moj w styczniu idzie ciekawa jestem jak zareaguje, chyba bedzie gorzej niz z mlodym. Bede musiala ja go zaprowadzic bo za moim tz-tem to sie chyba posra, jak za nim jest . Mi cholera jedna reki nie da na zakupach tylko drze sie baba baba ( po turecku) i ladnie z nim idzie. Ale mam luz bo nie musze za nim latac tylko TZ .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując