Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-17, 20:06   #3005
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Jestem w końcu i ja.

Choróbska, święta i praca mnie zawaliły totalnie. A zapowiada się kolejny mega początek miesiąca...

Święta były mega. Jedzenia tyle, że szok i na moje nieszczęście - same pyszności Trzeba było jeść całą niedzielę

W końcu dobrałam się do retinu, no i mnie - podobnie jak Doridee - nie piekła skóra przy nakładaniu. Ale z kolei, gdy rano myłam twarz żelem to mnie piekło niemiłosiernie - to znaczy piekło jak użyłam żelu z witaminą C, a jak używałam taki kremowy jakiś nawilżający to nie szczypało. Póki co przestałam, bo łuszczyłam się bardzo, peelingowałam się, daję odpocząć na chwilę i znów zrobię serię.

Ej co za akcja z tym podkładem z Estee Lauder - szokowa cena. Ja douglasa u siebie nie mam, to i nie bywam tam, no i nie wiem że można tam takie promocje złapać.
Ja teraz mam dermablend - jakaś nowa formuła, no i wydaje mi się, że jest ciemniejszy ten odcień od tego co był kiedyś pod tym numerem Dokupiłąm jasny Colorstay z Rimmela, to będę mieszać

Aha Doridee - tą Galerię Warmińską to dopiero budują? Nie wiesz kiedy otwarcie jest planowane?

monka chętnie przygarnęłabym te buty, które kupiłaś Baardzo mi się podobają A jakbym miała wybierać z tych drugich to brałabym czarne albo te gładkie albo wężowe.

magda co tam masz w pracy teraz, że aż taki nawał? Iza identyczna jak była, tyle tylko, że wyrosła, pannica z niej. Grzesia bym nie poznała.
Mówisz że fajne te kremy, też czegoś szukam, nawilżającego i trochę liftingującego... Więc jak macie jakieś typy jeszcze to piszcie.

U nas dziś rano leciał śnieg, a dla odmiany, za tydzień ponoć ma być ok. 30 st. Szok normalnie co się to dzieje.

Zapisałyśmy się do pierwszej klasy - wy zapisujecie, bo nie pamiętam? Zosia tylko chodzi i mówi, że nie może się doczekać już.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując