Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-17, 18:17   #30
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. IX

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Mam nadzieję że mogę dołączyć do waszego wątku "biedronkowego". Przyznam się że dość często was podczytuję
Zakupiłam ostatnio okulary wyglądają w miarę solidnie mam nadzieję że dłużej wytrzymają niż moje ostatnie które kupiłam w podobnej cenie.
Ciekawe te krówki chyba sama muszę się przekonać co tam pisze
to tylko na biedronkowych jest??
Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Matkobosko, człowiek na chwilę się zapomni i go 2 części wątku omijają!

Wizażanki pędzą jak tornado

Ale ja tu po opinię przylazłam:

1. płatki śniadaniowe inspirowane Euro widziałam (czekoladowe i truskawkowe - takie w kształcie koszulek), chciałam kupić swojemu - dobre to to? Mój kupił mi na Walentynki z tej samej firmy w Biedrze taką edycję limitowaną walentynkową i karnawałową - były PRZEPYSZNE
Poza tym cena tych płatków baaaaardzo zachęca (3,99)

2. orzeszki ziemne miodowe - jeszcze takich nie jadłam a dużą paczkę mają tylko w ofercie, nie wiem czy podołam. Brać czy nie brać? Oto jest pytanie!


Poza tym to byłam dzisiaj na zakupach a w Biedrze takie przeceny, że aż mi szczęka opadła: za 2,99 piękne plecione osłonki na doniczki, słoiczki z miejscem na wypisanie co w nich jest (takie mini-tabliczki + kred(k)a do tego), śmiechowe skarpety I Desperados za 3 zł !!!

I te świetne lampki wiszące (takie bardziej kuchenne) za 7 zł Już jedną wcześniej kupiliśmy kiedy były za 12 zł, ale szykujemy się na drugą, tym razem białą
mialam platkitruskawkowo mleczne i nie polecam..

u mnie sa po 2,99
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora