Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-15, 16:32   #3001
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Żanciu, przykro mi ale nigdzie nie ma już tych podkładów, rozeszły sie w mgnieniu oka... Ale już kumpelki wiedzą, ze jestem zainteresowana, jak jeszcze firma dośle to od razu dadzą znać i jak będą podobne okazje to też mają mnie informować
Jak nie masz problematycznej cery to PR Skin Balance może się dla Ciebie okazać za ciężki. Ja mam tłustą cerę, może niekoniecznie mam co kryć ale lubię kryjące podkłady. U mnie problemem jest, że większość podkładów zbyt szybko mi znika z twarzy. Muszę mieć trwale. Raczej mnie nie zapycha. A do kupienia w Naturach i innych mniejszych perfumeriach i drogeriach

Monka pokaż buty Co do pracy to będe się chwalić jak ją dostanę
Nie wiem czy używałam tego Chanela o którym piszesz, ale dla mnie Chanelki w większości są za mało trwałe, spływają mi...
Retinem chwilowo sie nie smaruję bo wkurza mnie to łuszczenie. Efekt jest fajny, ale to łuszczenie masakra... Nie wiem czy mi sie skóra w końcu przyzwyczai żeby sie nie łuszczyć Jest to w ogóle możliwe?

Magda to fajnie, ze jesteście zdrowi. Z pyskowaniem nie zazdroszczę, Ala może nie tyle pyskuje co sie nie słucha.
Pokaż fotę
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując