Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-13, 19:04   #2996
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej Laseczki

Monka no to Ci się fartneło z tymi kremami, co? No i super! Jakiej to firmy? Arden? Czy coś mylę? U nas też w święta bez uniesień, było spokojnie ale jak zwykle za dużo jadłam

Żanciu ale z Ciebie pipka! Trzeba było pisać to bym Ci kupiła te podkłady Jutro zapytam koleżanek (jednej stąd, drugiej z Pomorza), czy mają jeszcze te podkłady. Sama bym się pewnie skusiła w takiej cenie, miałam kiedyś próbki (kupiłam na allegro sporo sztuk) i pamiętam że mi pasował, właśnie chyba miałam nr 02
A z kryjących i trwałych podkładów polecam też Pierre Rene Skin Balance - porównywalny do EL Double Wear a dużo tańszy, kosztuje ok. 24zł. Babkę zrób, nam bardzo smakuje Ja nie dodaję żółtek do polania babki, tzn. odlewam te pół szklanki zanim dodam żółtka. Jakoś nie mam przekonania do surowych jajek.
Ja niby od maja też do pracy idę, zobaczymy Baardzo bym chciała
Alunia poszła we wtorek do przedszkola, zachwycona, nie chce wychodzić z przedszkola. Wynudziła sie z matką w domu, hehe. Teraz jest akurat u kumpelki wiec korzystam

Edycia no właśnie. co z Tobą??

Magda jak zdrówko u Was i jak świeta?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując