Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-07, 15:59   #4
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Witajcie Już od dawna chodził mi po głowie pomysł na wątek w którym będziemy dyskutować i dzielić się inspiracjami modowymi bardzo klasycznego i prostego stylu Dla wielu jest synonimem nudy, dla mnie najlepszym sposobem na to by świetnie wyglądać
Elementami bazowymi są proste T-shirty, białe koszule, dopasowane dżinsy, klasyczne żakiety, ołówkowe spódnice, nieśmiertelne małe czarne, szpilki, baleriny bez tysiąca ozdóbek Fasony proste, bez udziwnień, kolory raczej stonowane, chyba że w roli dodatków przełamujących monochromatyczne zestawienia. Materiały dobrej jakości, miękko układające się na sylwetce, delikatnie podkreślające figurę.
...
Lubicie taki styl? Często się na niego decydujecie? Kto jest Waszą inspiracją? I przede wszystkim - gdzie kupujecie ubrania? Bo zauważyłam że dostanie świetnych jakościowo ołówkowych spódnic czy białej koszuli to nie lada wyzwanie
brawo za wątek
zgadzam się i będę tu często zaglądać problem w tym że raczej nie mam żadnych konkretnych inspiracji (w sensie konkretnych osob), raczej decyduję co kupić po wejściu do sklepu, a wtedy zawsze kieruję się do kolekcji typu Basic jesli dana marka je posiada.
Wiele osób mówi że to jest nudne, "pańciowate" (och jak mnie śmieszy to okreslenie ) albo że nadaje sie głownie do pracy, ale wg mnie to nieprawda, bo klasyka to nie tylko koszule i ołówkowe spódnice, rzeczy klasyczne nie muszą być eleganckie, mogą być zwyczajne i proste i nadawać się na codzień
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora