Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-04, 13:42   #1504
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
Ania, kompozycja i kolorki
to ja też wrzucam fotkę , tym razem całego, rocznego, pandorowego dobytku (brakuje jedynie muszelki z rozgwiazdą, która niedługo do mnie dotrze).
Cały zbiór piękny, ale te kolczyki!! Mimo, ze takie malutkie to od razu się rzucają w oczy

Cytat:
Napisane przez jolta Pokaż wiadomość
jak wrzucacie to ja tez wrzuce.. przeprosiłam sie z murano
no i prezentuję nowego slimakowego korala wczesniej na niego nie zwracałam uwagi, a w rzeczywistosci wyglada ladniej niz w katalogu..
Załącznik 4597553


i jeszcze w tej samej konfiguracji tylko z czerwonym murano..
Załącznik 4597995
Ta pierwsza wersja kolorystyczna bardziej mi się podoba

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Mam internet

No to wielkanocne charmsy wam pokażę
Ale śmieszne tzn bardzo ładne, fajne takie

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość

No a do mnie też dzisiaj zawitało nowe muranko z Pandory Co prawda powinnam kupić teraz dwa różowe murana i dokończyć moją obecną kompozycję, no ale to murano juz dawno mi się podobało więc stwierdziłam, że muszę je w końcu kupić No a teraz się zastanawiam czy nie dokupić drugiego i nie zrobić kompozycji różowo-niebieskiej, no ale muszę jeszcze pomyśleć Foty na bransoletce dam kiedy indziej, bo zanim się przybiorę do rozkręcania to trochę czasu minie
Co raz bardziej mi się murana podobają
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora