Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 22:58   #2968
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Bylam dzis u lekarza i maly ma jakiegos wirusa , ktorego ja mialam tydzien temu . Wczoraj w nocy poszlam do niego a on caly opsrany, musialam go kapac, z rana byl strasznie nie do zycia, ale juz mu lepiej i chyba najgorsze juz za nami.

Doridee a widzisz mysmy wczorja byli na zakupach i malemu zaczely oczy ropiec, odrazu poszlam do lekarza i dostal krople , takze mu sie nazbieralo , ale juz git. Kalosze sa super jak nie kalosze , sama bym sobie takie sprawila.
Te na koturnie nie moj styl, wolala bym bardziej zabudowane tak do kostki .

Kurde jaki pech maly mi placze buuuu chyba sie pospieszylam

kuzwa buuu ide sprawdzic co mu jest

przelozylam go do sypialni. moze zasnie.

Doridee a ten retin a dajesz na cala twarz? czy tylko miejscowo? Ja daje na cala , tez mi skora zlazi hehehe . Nie placimy za naprawe za czesci . Osatnio mi byl sprawdzic pralke . I od niego kupilam taki proszek ochrony czy cos, raz na miesiac wsypuje sie do pralki czy do zmywarki i wlacza pusta. Tylko ja dziuras i zapominam to robic hehe. A i ostatnio ubezpieczylismy bojler , byl koles sprawdzal czy jest okey. Teraz czekamy na jakies papiery czy cus i jak cos sie stanie to dzwonimy do nich i przyjerdzaja naprawiaja albo daja nowy jak sie totalnie zepsuje. Wlasnie tak z lapkiem mamy, jak cos sie dzieje to dzwonimyprzyjerzdzaja i zabieraja a my nic za to nie placimy, teraz mi ladowarka poszla ciekawe czy dadza nowa

Sniezynka a co z toba? pipoooolino jedna gdzie zniklas? jak tam trening, mi dzis z pierwszej plyty nie wchodzi trening nr 4 , kuzwa nie wiem czemu. Zobacze jak lapka mi oddadza czy na lapku wejdzie

Chyba mnie maly z gory wola .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-03-28 o 23:11
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując