Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-25, 13:19   #2959
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej, też miałam wczoraj pisać, ale potoczyło się wszystko inaczej...

Byliśmy wczoraj u tej alergolog. Ale po kolei...

Najpierw tż z małą pojechali pozałatwiać parę spraw, a jak wrócili, to ta była strasznie marudna, zmierzyłam temperaturę, a tu 38 st., tak więc poszła spać i spała 2 godziny, ja ją o 12tej budziłam. Aha jak przyjechali, to znów wyszła jej pokrzywka Jak wstała to miała już 38,6 st., więc dałam jej nurofenu i zealiśmy się do tej lekarki.
Po wizycie okazało się, że ma infekcje, na którą dostaliśmy bactrim standardowo. A poza tym mamy 6 tygodni leczenia dotyczącego tej pokrzywki. Dopiero potem będziemy się zastanawiać co robić dalej i czy robić testy.
Ta lekarka super - bardzo konkretna babka. Miałam ze sobą wyniki badań krwi, bo robiłam jej na początku marca i teraz i nie wszystko tam było idealnie w normie, ale nas uspokoiła, że to wszystko jest ok.

Doridee czyli generalnie jest ok już z Alą? Ten coaching to teraz "modny" i przydatny To taki z zakresu bankowości, tak? Fajnie, bo zawsze to coś rozwijającego, a nie siedzenie w miejscu.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując