Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-23, 14:39   #1
Annique
Raczkowanie
 
Avatar Annique
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 276
Post

Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!


Witam dziewczyny!
Zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc, bo nie rozumiem tego co się stało kompletnie. Ale od początku.
Otóz od 7 miesięcy jestem w świetnym związku ze świetnym facetem, spędzamy razem mnóstwo czasu, wyjeżdzamy na wspólne weekendy, a na wakacje na całe tygodnie,w tygodniu widzimy się prawie codzień. Rozumiemy się bardzo dobrze, oglądamy te same filmy, czytamy te same książki. Jest to inteligenty, zabawny, czuły i wierny chłopak, który potrafi chodzić dwie godziny po mieście, żeby kupić ostatni numer gazety, z filmem który chce obejrzeć. Bardzo dobrze się dogadujemy.
Przedwczoraj wieczorem (po naszym spotkaniu) miał do mnie zadzwonic, ale tego nie zrobił, więc ja zadzwoniłam do niego i okazało się, że jego komórka jest wyłączona. Spróbowałam kilka razy i cały czas była wyłączona.Wkurzyłam się totalnie, bo pomyślałam, ze może być w jakiejś knajpie i nie dzowniłam więcej. Oczywiście następnego dnia koło południa mi przeszło, pomyślałam, jakie to głupie, że może zepsuła mu sie komórka, może miał wypadek. Zadzwoniłam jeszcze kilka razy i komórka nadal była wyłączona. W końcu już wieczorem, zadzwoniłam na jego domowy numer i odebrał tato, który oświadczył mi, że mój TŻ dostał telefon z miasta, w którym studiował i tego dnia (wczoraj) rano wyjechał tam, byc może odwiedzić znajomych, którzy zjeżdzają się na Święta i wróci na Wigilie.

Przeciez byliśmy umówieni na piątek, a w sobote mieliśmy wręczać sobie prezenty. Ja nie rozumiem tego, po prostu nie obejmuje tego co się stało mym ciasnym umysłem. Jak można tak znikać bez słowa, ładny prezent na Święta. Chcę z nim zerwać, ale do tej pory było idealnie, więc nie wiem czy nie popełnie błędu.
Przepraszam, ze tak się rozpisałam, ale odpiszcie coś. Potrzebuje jakiejś rady, bo zwariuje.
__________________
More than just strong...strong like a woman.
Annique jest offline Zgłoś do moderatora