Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 12:08   #2938
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Hello

Monka jak tam pierogi? Wyszły? Robiłaś ruskie? Ja też ostatnio miałam, ale od mamusi Sama pierogów nie robię. I jak tam z tą plombą, wstawiłaś nową? Jak będę u swojej dentystki to zapytam jak to jest u niej. Kurcze, no muszę się zapisać i też ząbki porobić bo na bank mam coś do robienia

Gosiula to naprawdę mało płacisz. U nas podstawa to 320zł + wyżywienie i 3 zajęcia dodatkowe, jak chodzi cały m-c to płacimy ok 530zł. Pocieszam się, że to i tak niedużo jak na prywatne przedszkole. I jak tam, zmywarka naprawiona?

Weekend ma być piękny Niestety Ala zakatarzona i gardło ją boli, została dziś w domu. Mam nadzieję, że nic gorszego sie nie rozwinie. Dzieciaków w przedszkolu garstka, szkarlatyna panuje. Wczoraj robili teatrzyk z okazji święta patronki przedszkola, no i ciężko było, skład bardzo okrojony. Ala była żółtym motylkiem

Śnieżynko do ginekologa chodzę tylko prywatnie, i tylko do facetów Akurat u tego z umawianiem nie ma problemu, nie jest aż tak oblegany, ale dobry fachowiec Normalnie płacę za wszystko, ale dzisiejsze USG jest kontrolne po założeniu spiralki i nie będę płacić. A sprawdzasz sobie te nitki, czy je wyczuwasz? Do tej pory tego nie robiłam, ale ten mi powiedział żebym sprawdzała. No i po założeniu je czułam, ale teraz już nie, i nie wiem czy to dobrze

Edycia a jeszcze zapytam, czemu nie kupujesz butów Badury tylko Ryłko? Te drugie bardziej Ci sie podobają czy jest inny powód? Ja to sie za bardzo nie orientuje we wzorach i jakości Badury, nigdy nie miałam butów tej firmy, W Olsztynie dostępne tylko pojedyncze egzemplarze, nie mamy sklepu firmowego, a przydałby się Możesz podsunąć pomysł komu trzeba Będzie sie teraz budować nowa Galeria Warmińska, teraz też koło dworca sie coś buduje, miejsce pewnie by sie znalazło.

Magda a jak tam u Ciebie? Dzieciaczki zdrowe? Jak sie trzymasz?

Spadam, Ala stoi mi nad głową bo chce pograć

Nie robilam wczoraj, zaraz ide robic , wsadzilam farsz do lodowki .Jak wrocilam z zakupow to bylam padnieta .
Moj mlody tez kaszle - dalej i katar ma. Psikam mu i odciagam bo sam juz nie daje rady wydmuchac , w nosie mu si strupy porobily i je tylko drapie.


Sniezynka zyjesz? zmusilam sie wczoraj do treningu, myslalam ze pluca wypluje, ale swietnie sie czulam . Musze isz po poludniu na drzemke zeby miec wiecej powera na wieczor . hehe U mnie dzisisaj chyba 3 dzien .


Edycia Doridee jak tam wasza skora po kremie? pali was? szczypie? bo mnie tak . Dzis z rana nalozylam krem nawilzajacy, tak mnie kuzwa pieklo, ze musialam zmyc go z twarzy , ludzie jak bolalo , oczy mi napuchly czerwone , policzki czerowne hehe .Nalozylam potem inny i juz lepiej . Jesooo jaka ja glupia ze tych kremow wiecej nie kupilam tak teraz zaluje teraz sa w pelnej cenie 45f Takim tepym debilem byc .
Jak mje twaz to tez mnie lekko szczypie , na ulotce pisze ze do 2 tyg tak moze byc, skora az tak mi nie schodzi.
Nie wiem czy bym dala rade z takim mocenym jak wasz chyba bym ryczala .

No nic trzeba isc pierogi lepic

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

A za tendyste musze zaplacic 98f za tydzien mam wizyte, bede sie go pytac , za te pieniadze to moglam sobie implanta wstawic .
To jest stara dziura w szostce .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując