Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-13, 23:15   #2919
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

jestem jeste, kuzwa plomba mi wyleciala z zeba , jaki pojechany dzien .

Nie odpuscimy z butmai, serio myslalam ze tz mu z banki da albo go za ten zasrany krawacik zlapie. To nie byl glowny menager calego domu handlowego tylko jakis dzialowy czy cos, tamtego nie bylo . Mamy telefon bedziemy dzwonic Trzymac kciuki bo lubie ten sklep ale wiecie jak sie na kogos wkurzy to sie tam chodzic niechce

Doridee co ty w zyciu mojego czuba samego naplac zabaw nie puszcze, wiesz to zalezy gdzie on jest i czy go widze hehe jakbym miala za ogrodem plac zabaw, jak niektorzy maja to pewnie zeby szedl. Mam 2 min na plac zabaw ale samego go nie puszcze. Kolo domu lata, teraz nie bo zima, ale jak sie cieplej zrobi to spoko. Mamy ulice , to musi uwazac, malo uczeszczana ale jednak.

Sniezynka to kupuj bilety nad czym sie zastanawiac . O to chodzi w preencie ze ma sie podobac hehe. Czyli juz zdrowa jestes? a cwiczylas wtedy? juz widze jak zes skakala a ci gluty z nosa lecialy i je spowrotem wciagalas hehe gorzej jak jezykiem zalizalas hahah Az sie sama rozsmieszylam hehe Dziewczynki juz zdrowe?

Ja chyba ta ballade ogladalam hahaha glupia ty co ty ogladasz .

no kurcze plomba mi wypadla , co za pech, nie przezyje, za bulilam za nia strasznie duzo

Kupuje malemu rowerek bez pedalow, sniezynka ty mialas taki sprawdzil sie u ciebie? Ja juz mam metlik w glowie jaki . Ty mialas drewniany , ja znalazlam drewniany z waga 2,7 kg , bardzo malo, wyczailam metalowy tez ok 3kg i nie wiem jaki tera wybrac. Ten metalowy ok 100f a drewniany chyba 40F .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując