Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 21:39   #2904
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śniezynka dzięki - wydaje mi się ze to byłby duży postęp kościoła - taka spowiedź przed Bogiem i samym sobą. Bo teraz jak się idzie, to czasem ksiądz potrafi tak zjechać kogoś, że szok...
No i jak to mówiła koleżanka moja - nie ma osób, które idą do kościoła a nie idą do komunii. I tak powinno być.
Masz już ten prezent - ja to bym wykupiła pakiet weekendowy w jakimś hotelu. Wszędzie to mają, że w pakiecie są dwie lub trzy noce, romantyczna kolacja, jakieś masaże dla dwojga, czy jeszcze inne atrakcje...

monka trzymam kciuki, żeby egzamin był z pozytywnym wynikiem. Bierzesz te tabletki dalej? Reakcja Jemala super Pomyśl jak jeszcze podrosną - będą Cię na rękach nosić Naszyjnik już oddałaś/reklamowałaś, czy dopiero idziesz z nim?

Doridee dałyście czadu z tą zagrodą, czy jak to się tam nazywa Dzwoniłaś tam? Jakie mają ceny
Kremu nie używałam póki co. Cieszę się, że działa. Muszę oblukać ten peeling, kiedyś dawno lubiłam jakiś z avonu - taki niebieski, był super, a teraz mam korund i sobie go mieszam z żelem do twarzy.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując