Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-12, 11:09   #2903
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja wlasnie skonczylam cwiczyc . wypilam koktajl proteinowy i odpoczywam , muse zaraz isc sie wykapac , syf w domu ze glowa boli.
Dzis puscilam malego bez pampka , dwa razy sie zsiural na podloge i teraz go wysadzilam i siki trafily do nocnika. Mam nadzieje ze sie nie poddam a on zalapie szybo.

Teraz klocki uklada is ei wkurza

Doridee a gdzies ty sie powiewala po weekendzie? Bylyscie tam na tej farmie? czy jak to sie zwie?
Ja dzis na noc nalozylam tez retin a. Narazie mi sie nie luszczy.
Doridee musisz uwazac z nalozeniem, zeby nie smarowac kolo nosa, tam gdzie nos laczy sie ze skora , kurcze mam nadzieje ze mnie rozumiesz. Bo tam wlasnie najgorzej sie luszy.

Strasznie wyglada makijaz na tej schodzacej skorze, ale to chwilowe, i dlatego ja nakladam tak zeby spokonie w domu posiedziec. Nie wszystkim schodzi skora. Jezeli juz schodzi to trwa do tydzien dwa potem juz jest lajt, tak samo jak zaczerwieniona skora, pieczenie itd jest to chwilowa reakcja.

Na kartala juz nie mowie dzidek, teraz jest KAKA, GAGA a na Jemala JAJAL .

Egzamin na bank nie zaliczylam bo strzelalam, trudny byl. ale tego sie spodziewalam , na sierpien przygotuje sie lepiej Bo i tak potem chce zdac kolejne dwa poziomy , one to dopiero sa trudne .

Dowiedzialam sie w sobote ze jest u nas restauracja sushi w tym miescie w ktorym jeste co tydzien, dwa . Jutro jade wiec podpytam i cos kupie. Kolezanka japonka mowila ze kuchnia nie za smaczna, ale sushi moze byc.

W sobbote urwal mi sie naszyjnik na szyje, mialam go dopiero niecle dwa razy, kupilam go w czwartek? ciekawe czy mi oddadza hajc albo wymienia . Nie zachaczylam nic, zchlilam sie i kozwa wszystko na podlodze sie rozsypalo .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując