Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-09, 20:11   #2899
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka hehe wazyc sie musisz zawsze o tej samej porze , zawsze. Do waga skacze , czasami szaleje i to za duzo hehe. A wy tacy chorzy i cwiczyc bedziecie? no co ty hehe . Ja dzis pasuje . Na wyniki musze czekac pod koniec kwietnia. Ale z usntego to mniejwiecej wiesz co i jak gorzej z pisemnym .
No glupia bylas ze oddalas go , oj glupia Nie da sie go zwrocic? poczekaj na jakies promocje , to kupisz sobie jakis fajny . Jakiedy z rana nie potrafilam cwiczyc a teraz sie przestawilam i sobie ciupie na orbiterku albo jakies krotkie treningi jak mi maly pozwoli.

To nie byl Kartal tylko Jemal dlatego mnie to tak bawilo, te jego WOW WOW WOW . Moj kartal mowi "ooo nice sexy " jak mu sie cos podoba hehehe.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Kurcze plecy mnie nie bola , czasem w nodze jakis prad przejdzie , ale czad tak nic nie czuc hehe ciekawe ile sie jeszcze tym bede jarac moge sobie siedziec , przesunac dupska i nic nie boli .

Zeby nie bylo caly czas o diecie to kupilam sobie wczoraj baze z lancoma cudna skora , rano malowalam sie przed wyjsciem i sobie policzki macalam taka skora milusia . Upolowalam jeszcze krem od Elizabeth Arden ,ktory kosztowal 45 f a na przecenie 15 f , ciec ze mnie ze nie wzielam pozostalych . Taka promocja a babka sie mnie pytala jak wzielam jeden , na pewno jeden ? A ja glupia tak wystarczy . Fest mam opozniony zaplon.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując