Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-09, 16:32   #2897
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Yo Yo

Jak tam co tam Jak mi sie spaaaaaac chce no szok . Na chwile przysnelam na gorze jak sie maly bawil tak z 5 min ale zaraz mnie obudzil nie dal pospac . Teraz mogla bym sie kimnac ale nieide bo w nocy nie zasne

Egzamin lajtowy ale smiac mi sie chce bo na ostatnim pytaniu zacielam sie , gadam gadam i w smiech bo nie wiedzialam co powiedziec hehehe ale klijetka powiedziala spoko , oczkami sygnal dala ze raczej zaliczone. Pytania baaaardzo proste . Mielismy pytania o zdrowiu, zdrowym odrzywianiiu, w szkole czy dzieci powinny uczyc sie dodatkowych umiejetnosci , zalety i wady reklamy, jak na nas dzialaj . Jak jej powiedzialam ze " jestes tym co jesz" to az sie zachwycila ze jej taka madrosc powiedzialam , pokazala na swoja dupe i zmarszczyla usta hehe troszke przy kosci byla . Ale to nie o to chodzilo hehe
No git. I zeby nic nie ginelo w przyrodzie to jutro bedzie na bank rzeznia . Z kolega gadalam o moich tabletkach to mi mowie, tylko kurde jutro ich nie bierz bo bedzie jazda hehe. Mam nadzieje ze sie wyrobie

Gosiula oj jak aj bym jutro chciala pospac do 7 po 5 musze wstac .

Ale usmialam sie dzisiaj z mojego malego . Ubralam sie na egzamin , weszlam do pokoju a ten krzyk zachwytu WOW, WOW WOW. hahaha Poszlam obudzic tz-ta , maly za mna i drze sie do niego pokazujac na mnie WOW WOW WOW. No w szoku jestem . Potem musialam wycignac wszystkie jego spodnie i przekladac, a on mowil ktore chce, a ktore nie Taki maly gowniaz, a juz ma swoje typy i. Wczoraj jak na zakupach bylam to musialam mu najpierw pokazac i jak zatwierdzil to bralam jak nie, to nie bralam, bo i tak by w domu nie ubral . Moze mi jakis nowy projektant rosnie . Smieszne to troche jest, aleupierdliwe ze taki maly gowniaz i wydziwia , zamiast ubrac co matka kaze.

Czytalam wczorja o tej codeinie i nie jest tak latwo sie uzaleznic, jezeli sa w postaci tabletek. Wieksze ryzyko jest w postaci plynu, jakis syropow na kaszel. Fora sa nawet zalozone, szok, gdzie osoby pisza ze po syropach maja straszne klopoty i na odwyki ida, bo sa uzaleznienie. Po tabletkach jest male ryzyko, jest ale male. Wiec biore bo to jest niesamowite uczucie nie czuc bolu , wycierac kurze i nie czub bolu he.


Sniezynka a ja jej jajka w kazdej postaci, bez chleba. Jak smaze to na oleju kokosowym uwielbiam na miekko , uwielbiam na twardo , same , w salatkach. Nie lubie swierzych takiej glutowatej postaci .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując