Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-08, 22:53   #2894
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka no jak nic masz odlot, hehe. Ale bierzesz tą kodeinę jako wzmocnienie paracetamolu czy samą? Uważaj bo faktycznie można sie uzależnić, to coś jak morfina tylko słabsza To przyjemnych odlotów
A ja właśnie sie objadłam sushi Uwielbiam, kocham, mogłabym jeść codziennie. TŻ był na spotkaniu z kumplami i przywiózł żonie na dzień kobiet Nie trzeba mi lepszego prezentu
Kurcze, szkoda że nie jadłaś sushi z knajpy bo właśnie miałam Cie pytać czy smaczne to z Tesco, czasem zerkam na nie ale jakoś nie mam przekonania, u nas jest mrożone to sushi, a Ty jakie kupowałaś?

Jaka ja głupia, pokazałam Ali tą stronkę ze Zwierzętami Eulalii i tak mi sie spłakała, że chce jechać tam, że aż się z nią popłakałam Normalnie łzy jak grochy i chyba z godzinę tak płakała Kurcze no pojedziemy, ale nie jutro przecież a ona, że chce pojutrze, że nie wytrzyma, no biedna była... Jutro zadzwonię zapytać o koszty, oby nas stać było.

Śnieżynka/Łososinka w sumie dobrze, ze dostały antybiotyk, teraz będzie lepiej. Grzej mężusia i siebie zresztą też
No nie mów, ze nie wiesz gdzie pojechać? Pomyśl co lubicie, jak lubicie spędzać czas? Aktywnie czy leniwie? Na plaży czy wędrówkach? Możliwości jest wieeele
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-03-08 o 22:55
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując