Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-08, 21:09   #2887
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

losos losos mmmmm losos Od dzis jestes Lososinka a nie Sniezynka hehe Pstraga nie jadlam dawno? Ja uwielbiam rybki i do tego sosik , czosneczek, oliweczka, pietruszczeczka i cytryneczka ale nie do lososika tylko do bialej rybeczki . oj ty nasza lososinko. moze piersi z kurczaczka ? hehehe oooooo i jeszcze wedzona makrelka i kefireczek na podwieczoreczek - odbija mi

Lososinka to macie antybioteczki i teraz juz z goreczki . Dobrze ze tobie przeszlo , magiczny sen mialas i wyzdrowialas .
Ze ci sie cwiczyc chcialo, ale jak mus to mus. Zdrowia dla dziewczynek, to co wolne masz jutro czy co ?

Nie mam stresa juz i tak nic nie wykuje, steesuje mnie podroz pociagiem zebym sie nie spoznila Jutro tylko ustny , tylko 16 minut.

Nie wiecie czy jak zamowie cyckonosze przez neta to mozna zwracac? od sklepu to chyba zalezy co nie? , chce sobie zamowic ale nie wiem czy mi czasem cycki nie beda w nich latac, ale w razie jakby tak, to mam silikonowe piersi z kurczaka . Sciagne biustonosz i czar prysnie ups

A najwazniejsze, mam tabletki , codeine i paracetamol to chyba cos oslonowego musze brac ta? Kurcze a mi sie pomylilo z keanolem , to chyba inne leki , tak nie? tak nie a kij biore to boli


a jeszcze chcialam dodac ze ja kefirek lubie hehehe i makrelka, mam w lodoweczce na szybkie jedzenie hehe , jeszcze mi sie nic nie przejadlo.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-03-08 o 21:10
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując