Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-08, 19:31   #2885
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia zrob zdjecia tych plam, ciekawe co to. Jadla mala cos nowego ostatnio? jakis nowy proszek, plyn chemia , moze jakies perfumy, a moze cos z przedszkola lapie , moze tam ja cos uczula . Chuj wi no

Nie bylam na masazu do 19- tego musze pocierpiec . Musialam jechac do miasta i poszukac tego miejsca , bo egzamin mam na rano i jutro nie mialabym czasu na chodzenie i szukanie . Wczoraj mielismyjechac tam z tz-tem ale kartal wczorja w domu siedzial . Msaz mialam na 1.30 kij wie o ktorej by sie skonczyl i tz mowi ze jak pozno bedzie to nie pojedziemy , oczywiscie powod taki ze o 18 tej jego druzyna gra . Ale nie ma teeego zlego co by nadobre nie wyszlo, wiem gdzie to jest i przy okazji pochodzilam po sklepach .
Kuzwa poluje na jedna szmate kosztowala ponad 270 f i teraz jest przeceniona na 80 f ale w dalszym ciagu za duzo jak na ta szmate licze ze choc na 50-60 f przecenia to wtedy za nia moge zaplacic i tak sie bujam i opczajam albo ktos mnie wyprzedzi albo mi sie trafi .

Tez lubie lososia, a Sniezynka to sie chyba przejadla po dukanie hehe . A mnie teraz wzielo na salatke , jajka, wedzony lososo, kapary , koperek i jogurt , musze sobie na dniach zrobic bo chodzi za mna i ciagle o tym mysle.

Sniezynka co tam? cos cie nie ma to chyba nie ciekawie co?
Ide z czubkiem czytanke zaliczyc i pojdzie spac
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując