Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-08, 12:42   #2884
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka nie słyszałam o tej babce, ale musiała być nieźle zakręcona. No w sumie jak zioło hoduje to trudno sie dziwić...
Jak tam po masażach?

Sniezynka a u tej szwagierki to mieli psa, tylko po to żeby mieć i myślę ze to w ogóle osobna kategoria ludzi...
Mój tz ja chory to tez jak dziecko
Z salonem próbuj jak możesz - dużo chyba nie ryzykujesz..? A nie ma w Niemczech czasem takich zapomóg, które się dostaje na rozpoczęcie działalności?
Snieżynka a powiem mi czy to prawda, że w Niemczech nie ma tak powszechnej spowiedzi w Kościele, że wystarczy raz na jakiś czas i nie mówię tu o raz na miesiąc? Mam w pracy koleżankę, która mieszkała 10lat w DE i tak mi mówiła. Prawda to? O ile jesteś tej wiary i się orientujesz?
A jak tam dziewczynki? Nie ma nic gorszego jak niewiadoma z powodu choroby dziecka, bo wszystko się wali.

Mojej dalej wychodzą te plamy, raz do południa, potem schodzą i znów jak zaśnie to jak do niej idę popatrzeć czy jest ok, to znów w plamach
Za dwa tygodnie idziemy do alergologa, może coś wybada...

Doridee goldeny są bardzo dobre przy dzieciach - spokojne i można z nimi dużo robić, nieargesywne.
Ja tez mam dziś warzywka w pracy - brokół, kalafior i marchew z łososiem
Bidulka Ala - wiem jak to jest, bo moja tez ma jedną przyjaciółkę.

Lece po kawe
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując