Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 21:21   #2870
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia z tym domem i ogrodem to sie zgadzam i nie do konca. Bo rownie dobrze mozna miec duzy ogrod a domownicy sa poza domem praktycznie caly dzien i kto sie tym psem zajmie? Najwazniejsze to trzeba miec czas na psa. Ogrod jest o tyle dobrze miec, ze w razie czego otwierasz drzwi i pies lata po ogrodzie kiedy ty nie jestes jeszcze gotowa na to zeby z nim wyjsc , albo z rana czy wieczora, jes to duzy plus. Ja bym nie mogla isc rano do pracy i wrocic na wieczor i psa zostawic samego na ogrodzie. Mozna tez caly dzien siedziec w domu i chodzic z psem rano na 1 h po poludniu 1 h i wieczorem 1 h. Wiesz o co mi chodzi ? hehe Ja mam malutki ogrodek i pies na nim w zyciu by sie nie wylatal , dobre bedzie z ranca jak wstane na spiocha i wypuszcze go na pierwsza kupke . Ale zeby nie bylo rozumiem o co ci chodzi .


A powiem ci ze odpuscilam z cwiczeniami , nie moglam wstac z kanapybez podpurki a co dopiero cwiczyc. Tazke rano orbiterek 1 h i teraz ciupie 1 h . Jeszcze mam sile to do 22 dokoncze i na dzis koniec

USMIALAM SIE Z TYCH DILEROW Kiedys bylo glosno w tv o babce ktora siala zielsko i krowy tym karmila , slyszalas ?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując