Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-07, 20:42   #2869
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Snieżynka tak rozliczenie podatkowe JA to mam zawsze w ciągu miesiąca 2kg w te, 2kg wewte
A ja lubie łososia - zazwyczaj robię dzwonka surowe na patelni grillowej z warzywami

Doridee co do tego psa w bloku, to wiesz nie chciałam cie urazić jakby co. I ciągle uważam, że w domu i ogrodzie pies ma lepiej. Ale tak swoją drogą sama też bym nie "umiała" mieszkać w bloku Ciasno mi tam i duszno
Znam te butki, ale coś mi się zdaje ze były drugie z taką gumą od przodu i one były wygodniejsze - tak z opinii.
Ja też zapuściłam włosy, a raczej grzywkę, którą miałam kiedyś i teraz mam długość wycieniowaną do łopatek. Coś bym z nimi zrobiła, ale co to nie wiem.
Co do balerin i japonek, to biorę pod uwagę swoje zdanie i ja je lubię mimo wszystko

magda z tego co wiem, to ona też próbowała już tych mieszanek, czy jak to nazwać... Teraz mają jej przeszczepiać komórki macierzyste, jako chyba ostatnia szansa.
Pozazdrościć opiekunki.

monka wszyscy dilerzy mówią "ja tu nic nie siałam, samo zielsko wyrosło"
Może jednak trochę odpuść te ćwiczenia - przynajmniej te które uruchamiają kręgosłup?

Oglądacie You can dance? Ładnie dziś wygląda ta... prowadząca. Skleroza nie boli.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując