Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-07, 09:00   #2868
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Dzin dobry ,oby

My jak zwykle nie dospani no przynajmniej ja . Maly przed piata plakal, ale tz z nim spal wiec nie wiem jak to dlugo trwalo, nie mogl go uspac i mi go zniosl . Odrazu mu dalam syrop , niech ta piatak juz sie przebije bo nie wyrobie . Nie wiem czy idzie jedna czy wiecej, dlugo juz to trwa.

Magda kurde reszta zebow nie byla jakos meczaca, moze przy trojkach czy cos , ale jakos to szybko szlo, a te piatki nas dobijaja, on juz chyba przez tydzien nie spi spokojnie, jak nie wiecej. Pogubilam sie, bo albo jeden albo drugi mial ma problem ze spaniem, ostatnio. Kartal juz spi normalnie.

Sniezynka a bylas u lekarza z mala cos wam przepisal? nie nie bylas bedziesz szla? Ja juz mam wizyte na 10.40 i zostawiam go tez w domu.

Doridee fajne butki, twoje takie bardziej eleganckie , chyba mam jakies podobne do pl wywiozlam za eleganckie dla mnie byly, moze jakbym do roboty chodzila to bym zakladala. Z psem sie zgadzam, ja mieszkalam w bloku i mialam psa, latalismy z nia co chwile na podworko, troche mama, potem my. A jakiego chcecie psa? pewnie ze schroniska, my tez najpierw do schroniska podbijemy , moze akurat trafie na takiego ktorego chce. Ja jak cwicze to tez nie czuje bolu czasami, ale niektore ruchy sa trudne do wykonania bo mnie w koncu zaboli jak przesadze, nie wiem czy mnie rozumiesz. O bieganie mnie nie boli, orbiterek ,skakanka a reszta tak.

Ide na orbiterek i potem mam 500 powtorzen nie wiem czy zrobie . potem tz mi przywiezie nowy lek od lekarza.

U nas pada z deka , no pieknie i juz mi kwiatki rosna w ogrodzie hehe. Samosiejki , ja nic nie sialam hehe

Sniezynka i co z tym koktajlem proteinowym, jaki masz?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując