Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 07:44   #2866
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Guten Morgen

Doridee- obie pary tych butow mi sie podobaja Ja tez uwazam japonki i baleriny za maloseksowne, ale tez posiadam, na dlugie spacery, do pracy i kolo domu A moze pokazesz nam swoje wloski ??? Jak dluegie je masz ???

Magda- a tej nowej jestes zadowolona ??? Ile w ogole kosztuje taka opiekunka ??? Ja chyba bym sie bala miec taka osobe w domu ( zwlaszcza mloda ) ogladalam kiedys w TV co one wyprawiaja pod nieobecnosc rodzicow dziecka, szok to chyba trzeba miec 100 % zaufania. Kiedys moja kolezanka sprzatala w jednym z domow i potrzebowali drugiej pomocy, wiec mnie tam wciagnela... po kilku dniach, jak nikogo nie bylo w domu, wchodzila w kazde pomieszczenie, przetrzepala kazda szafke... nie powiem, bo czasami tez czlowiek ciekawy jest, ale zeby wszedzie zagladac, po co to ????????? Mnie tam rybka co oni w domu maja, robie swoje i spadam- ale jak pomysle, ze niektorzy tak potrafia weszyc w cudzych rzeczach to az mnie bierze...

Wlasnie dzisiaj z rana zrobilam syrop z cebuli

Sare zawiozlam do przedszkola i mamy spokoj pozniej Olivie odprowadze na chwilke do sasiada i skocze na godzinke do pracy, bo popoludniu nie moge, bo musze isc do dentysty...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując