Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-07, 06:49   #2865
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Magda przykro mi bardzo... dlugo chorowala ??? Na co zmarla?? Pewnie mloda, co ??
około 65 - to bardzo bliska przyjaciółka mojej Mamy i zanm ją odkąd pamiętam - pod koniec sierpnia pojawił sie problem z woreczkiem żółciowym kamienie, po badaniach wyszło, ze coś jest na wątrobie i w jelitach polipy, w listopadzie miała operacje i watroba miała być OK ale polipy coś nie tak więc miała teraz brac w marcu chemie ale nie doczekała, ostatnio włąsnie zaczeła się dużo gorzej czuć i była zółta
od września jest u nas dziewczyna do Grzesia na zastępstwo za nią bo miała wrócić

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Ta pokrzywka to na poczatku takie kropki wypukłe jak po poparzeniu pokrzywą, potem one się zlewają w całość i na koniec dostają koloru czerwonego (nie takiego krwistego, ale taki bardzo mocny rumień). Tak więc w końcowej fazie jest wypukłe (poparzone jakby) i czerwone. A po jakimś czasie blednie i wklęsa.

Wy robiłyście któraś testy alergiczne swoim dzieciom?

Aha i powiem szczerze, że w tej chwili to śmigam w Ryłko butach

magda współczuję nastroju my mamy w rodzinie taką osobę i w zasadzie czasem zostaje tylko pytanie kiedy... bo leczenie nie daje rady...
u nas Iza miała coś podobnego na tle alergicznym po maściach przechodziło - czasem bardzo dużo miała a czasem malutko w kilku miejscach, ostatnio nic się nie dzieje

testów nie robiłyśmy

a Ryłko świetne buty, badura też zresztą

Edycia ja wklejałam linka na temat grzyba który według niektórych lekarzy przyczynia się do nowotworów - moze niech spróbuje tej mikstury i tak nie ma nic do stracenia
Mama mojej szefowej nie mogła sie załapac na chemię z uwagi na złe wyniki - piła około tygodnia i na tyle jej sie wyniki poprawiły, ze poszła na chemię

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Wlasnie wyczytalam ze rwa kulszowa dotyka mezczyz i kobiet ok 30 roku zycia

Sniezynka to taki sam kaszel jak u mojego

Jemal tez jakis upierdliwy bo mu piatkie ida dalej, kuzwa myslalam ze juz sie przebila ktoras.
rwa kulszowa to potrafi dac w kość współczuję

a moze byście spróbowały na kszel naturalnego syropu - cebula + miód + sok z cytryny + czosnek

o to mały sie namęczy z zębami - na szczęście u nas wyłaziły bez większych problemó - mogę powiedziec, ze nie odczułam ząbkowania u dzieci

Doridee fajne buty
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując