Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-06, 23:43   #2864
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia mierzyłam chyba te z pierwszego zdjęcia, tylko czarne. Nie jestem pewna bo i tak ich nie kupię, kupiłam na jesień z Quazi na obcasie, wygodne i fajne (drugie zdjęcie) ale do lasu czy plac zabaw średnio się nadają Fajne te Twoje z pierwszego linku. Ja to lubię kozaki i botki na obcasie. Baleriny są wygodne ale dosyć aseksualne, to samo japonki, wg. mojego TŻ Ja to uwielbiam obcasy, ale inne buty też trzeba posiadać.
Kolor włosów idealny - ciemny brąz Jak ktoś spodziewał sie jasnego brązu to współczuję bo jest naprawdę ciemny Farba Wellaton Cream. W ogóle to od wakacji zapuszczam włosy bo przez jakieś 1,5 roku nosiłam krótkie. A Ty jakie masz włosy? Często używasz tej lokówki? W jaki sposób się zakwalifikowałaś do testowania? Ankieta?
Co do psa to wydaje mi się, ze każdy pies potrzebuje spacerów i większej przestrzeni. Zarówno ten mieszkający w domku jak i w bloku Pewnie ten z domku ma wygodniej ale w bloku też psy są szczęśliwe, nawet te duże, pod warunkiem oczywiście, że mają dwa razy dziennie spacery i możliwość wybiegania się.

Monka przechlapane masz z tymi plecami... U mnie najgorzej było jak miałam tą rwe kulszową, miałam wtedy ok. 27 lat, jak ćwiczyłam było lepiej, potem po porodzie też było nieciekawie. Teraz czasem mnie bolą ale nie jest najgorzej.

Moja Ala z kolei ma baaardzo słaby pęcherz. Potrafi w nocy wstawać co 3 godziny na siusianie. Ostatnio znowu popuszcza w nocy Kurcze no nie wiem co jest. Chodziłyśmy do nefrologa i wsio OK, ostatnio robiłam jej badania, moczu też i jest OK. Chyba taki jej urok Nie robię afery, zeby jej dodatkowo nie stresować. Ona zawsze miała z tym problem....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (75,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s2_114270.jpg (22,3 KB, 6 załadowań)
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-03-06 o 23:44
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując