Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-06, 21:39   #2860
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

EDYCIA no jak ile mam lat nie widac 23 wiecznie mloda hehe. 28 jeszcze mam . Wlasnie wyczytalam ze rwa kulszowa dotyka mezczyz i kobiet ok 30 roku zycia ehhhh a jednak starosc hehehe . Ale przez ten bol chodze jak stara babka, wszystkie ruchy sa kontrolowane i ograniczone. Ehhh kij z tym , butki fajne te pierwsze drugie takie sobie przez te dziury . Obcasy fajnie wygladaja w tych drugich, w pierwszych tyyyz .

Sniezynka to taki sam kaszel jak u mojego , ide do lekarza z nim, jak mi powie ze to wirus to padne . Bo nic na to mi nie przepisze . Jemal tez jakis upierdliwy bo mu piatkie ida dalej, kuzwa myslalam ze juz sie przebila ktoras. Dzis dotykam a tam wielki szpic pod dziaslem . On sie meczy i my przy okazji. Daje mu jeszcze czas do konca tyg hehe bo w zombi sie zamienie hehe .

Dzis nie cwiczylam tylko 1h na orbiterku, nie spalam wdzien i nie mam sily, z anglika tez sie nie ucze pierdziele , zdam to zdam nie zdam to nie i kij im w oko.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując